Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

1 września 2014

126-1872-6Do sprzedaży 3-pokojowe, duże, ciche mieszkanie o powierzchni 76 m2 położone na V piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 655 452 zł.

 

Rozkład pomieszczeń:

salon

– aneks kuchenny

– 2 sypialnie

– 2 łazienki

– przedpokój

 

Mieszkanie położone w cichej, spokojnej części Woli a zarazem blisko ul. Górczewskiej której nie słychać. Blok otoczony domkami jednorodzinnymi. Mieszkanie dwustronne, widne pomimo północno – zachodniej strony. Niepowtarzalny widok ze wszystkich okien. Komunikacja:

Mieszkanie posiada dobre połączenie komunikacyjne do różnych dzielnic Warszawy. Do przystanku autobusowego jest ok.100m. Dużo linii przyspieszonych. Ok. 20 minut do centrum oraz metra. II linia metra będzie przebiegała blisko bloku. Lokalizacja i atrakcje: mieszkanie znajduje się wokół domków jednorodzinnych dzięki którym jest cisza i spokój. Blisko są cztery parki, osiedlowe sklepy, bazarek, basen, kino, fitness club, ścieżki rowerowe, centrum handlowe Wola Park. Mieszkanie wykończone i wyposażone zarówno w sprzęt AGD jak i meble. Wentylacja mechaniczna. W bloku jest pomieszczenie wspólne dla wszystkich lokatorów w którym można trzymać np. rowery. Miejsce postojowe znajdujące się na parkingu na 0 poziomie. Mieszkanie jest bardzo ciepłe i zawsze otrzymywaliśmy zwroty za co. Mieszkanie nie posiada żadnego obciążenia na KW. Prawo własności. Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane. (126-1872)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl