Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1718-1Do sprzedaży słoneczne, duże, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1974 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 420 000 zł. Mieszkanie z balkonem. Budynek z cegły i uregulowanym gruntem. Mieszkanie w stanie do zamieszkania.

 

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– aneks kuchenny

– balkon

– łazienka z wc

 

Całość w pełni wykończona i dobrze utrzymana. Budynek po remoncie i wymianie instalacji. Teren ogrodzony i doskonale utrzymany. Na terenie osiedla jest czysto i zielono. Wejście przez furtki z domofon. Cicho i bezpiecznie. Osiedle graniczy z laskiem bielańskim. Doskonała lokalizacja. Wokół dużo terenów zielonych i rekreacyjnych. Brzeg Wisły w zasięgu spaceru. Podobnie jak park Kępa Potocka, park linowy, stadnina koni i Centrum Olimpijskie. Idealna komunikacja. W najbliższej okolicy przystanki mają autobusy i tramwaje. Stacja metra Słodowiec w promieniu kilkuset metrów. Serdecznie polecam i zapraszam. (126-1718)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 668 861 045

e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl