Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1148-1Do sprzedaży 3-pokojowe, jasne, ładne mieszkanie o pow. 77,81 m2 położone na wysokim parterze 2-piętrowej, przedwojennej kamienicy z 1939 roku, na Saskiej Kępie za cenę 909 000 zł. Budynek przeszedł w 2012 roku gruntowny remont, łącznie z położeniem nowych tynków z ociepleniem, dachu, klatki schodowej, wymieniony instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz remont ogrodzenie. Te komfortowe mieszkanie przeszło kapitalny remont z wymianą całej instalacji wodno-kanalizacyjnej, wymianą instalacji elektrycznej, okien, oraz posadzki podłogowej. Po remoncie jeszcze nikt w nim nie mieszkał, wszystko jest nowe. Mieszkanie posiada w oknach rolety antywłamaniowe. Mieszkanie wykończone z dużą dbałością o szczegóły, materiałami i sprzętem najwyższej klasy. W kuchni szafki w zabudowie ze sprzętem i blatem z marmuru. W łazienkach glazura i terakota. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalnie podzielone na dwie części: część gościnną i część prywatną. W części pierwszej znajduje się salon bezpośrednio połączony z aneksem kuchennym, łazienka dla gości, i otwarty przedpokój. W części prywatnej są dwie sypialnie (14,43 i 11,12) z szafami i dwiema łazienkami, jedna z wanną a druga z kabiną prysznicową. Ogrzewanie miejskie. W sąsiedztwie dużo zieleni, malowniczych uliczek z klimatycznymi kawiarenkami i sklepikami. Doskonały punkt komunikacyjny. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (126-1148)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl