Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

10 września 2014

126-1906-3Do sprzedaży ciche, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,40 m2 położone na I piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2005 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 618 000 zł.

 

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– aneks kuchenny

– łazienka z prysznicem

– wc

– przedpokój

 

Mieszkanie posiada dogodny dojazd w praktycznie każde miejsce Warszawy dzięki licznym połączeniom komunikacyjnym z pobliskiego Ronda Radosława, ul. Okopowej, al. Jana Pawła II i ul. Powązkowskiej. W odległości ok. 1,6 km znajduje się przystanek metra przy Dworcu Gdańskim.

Pomimo bliskości Ronda Radosława i ul. Powązkowskiej w mieszkaniu jest cicho. W okolicy jest centrum handlowe Arkadia, w którym oprócz sklepów znajdują się restauracje, kino, centrum medyczne Enel-Med. Na ul. Burakowskiej znajduje się piekarnia czynna cała dobę, klub muzyczny Centralny Dom Qultury, winiarnia Mielżyński, restauracja japońska Sakana Sushi Bar. Lasek na Kole znajduje się 10 min jazdy rowerem, a nieco dalej jest Park Moczydło. W niedalekiej odległości są przedszkola, szkoły, szpital, przychodnie Babka Medica, LIM. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-1906)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl