Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1186-1Do sprzedaży stylowe, klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie (poddasze użytkowe) o pow. 30,87 m2 położone na III piętrze w 5-kondygnacyjnej kamienicy, w Śródmieściu, w Warszawie za cenę 287 000 zł. Budynek przedwojenny 5-piętrowy z lat 30-tych, znajduje się przy ul. Ludnej, znakomita lokalizacja w zielonej okolicy blisko parku oraz komunikacji miejskiej. Lokal wyremontowany. Obecnie pracownia malarsko-artystyczna.
Rozkład pomieszczeń:
– duży pokój (obecnie studio malarskie)
– drugi pokój
– umeblowana kuchnia
– łazienkaę.
Mieszkanie ma status lokalu użytkowego ale właściciel złożył wniosek o jego zmianę na lokal mieszkalny. Zaproponuj swoją cenę! (126-1186)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 598 615
e-mail: m.ruiz@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl