Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Ochota

15 września 2014

126-1938-1Do sprzedaży bardzo ładne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 648 000 zł. Wyjątkowe z duszą tuż przy Parku Szczęśliwickim. Oryginalny projekt, klimat południowo-europejski(dużo światła dziennego, po zmroku dyskretne, projektowane oświetlenie), ciepłe kolory, cegła/kamień naturalny.

 

Rozkład pomieszczeń

salon

– kuchnia

– spiżarnia

– sypialnia

– łazienka

 

Wysoki standard wyposażenia: w pełni umeblowane(3 zabudowane-duże szafy, okrągły-dębowy stół w jadalni). System dźwiękowy multi room(Nuvo zestawy głośników B&W RTV (2 LCD LOEWE),kino domowe). Sprzęt AGD BOSCH (zmywarka, pralka, lodówka, zabudowany piec gazowy z piekarnikiem, okap). Dodatkowe WC dla gości. Balkon 8 m2. Miejsce parkingowe.

Osiedle strzeżone i monitorowane. Doskonała komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Blisko do Śródmieścia, na Mokotów i Wolę. W najbliższej okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, kawiarnie, teatr, tereny zielone-aktywny relaks w pobliskim parku. Całość wykończona i gotowa do wprowadzeni. Serdecznie polecam i zapraszam. (126-1938)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl