Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1187-3Do sprzedaży piękne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 69 m2 położone na I piętrze 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1908 roku, u zbiegu ulic Rakowieckiej i Sandomierskiej, na Mokotowie, w Warszawie za cenę 712 000 zł. Mieszkanie dla konesera na zamkniętym terenie (dostęp kodowany), w sąsiedztwie kancelarii prawnych. Mieszkanie do lekkiego remontu lub dostosowania do przewidywanej funkcji (gabinet, apartament, inne). Wystawa okien w kierunku wschodnim i zachodnim. Podłogi – klepka, gres; przestronny hall /jak pokój/; z łazienki przejście przez garderobę do sypialni; w salonie oryginalny kominek. Istnieje operat szacunkowy. Zapraszam kupujących do oglądania i podania swojej ceny. (126-1187)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 862 459
e-mail: w.zielinski@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl