Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1933-9Do sprzedaży ładne, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m2 położone na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 273 650 zł. Blok bez windy. Okna na północny wschód (kuchnia) i południowy wschód (salon i sypialnia). Wybudowane w technologii tradycyjnej (beton komórkowy, mocno ocieplone, bardzo ciepłe). Mieszkanie znajduje się na strzeżonym (24h), zamkniętym, kamerowanym i monitorowanym osiedlu na który wstęp i wjazd jest tylko dla uprawnionych samochodów. Do tego mieszkania przypisana jest możliwość wjazdu jednym samochodem na zamknięty teren. Przy wjeździe jest całodobowa ochrona, która weryfikuje wjeżdżających. Mieszkańcy mają pilota do bramy i kod do furtki. Osiedle jest zadbane i mocno zielone. Widok z okien na inne domy, ale sporo zieleni (patrz na załączony widok z balkonu). Załączone zdjęcia przedstawiają budynek w którym znajduje się to mieszkanie – z różnych stron.

 

Rozkład pomieszczeń:

salon

– otwarta kuchnia

– sypialnia

– przedpokój

– łazienka z wanną

– oddzielne wc

– loggia

 

Mieszkanie jest wykończone w jasnych, nowoczesnych kolorach. Drzwi do mieszkania są w standardzie antywłamaniowym (bardzo grube, stalowe). W mieszkaniu jest rozprowadzona instalacja teleinformatyczna, czyli kabel antenowy oraz telefon, a także domofon. Klatka schodowa jest bardzo przestronna, czysta i słoneczna (świetlik w dachu) pomalowana dobrej jakości farbami. Na klatce jest specjalne miejsce do przypięcia rowerów i wózków. Wejście na klatkę po podaniu kodu. Klatka znajduje się bezpośrednio obok ochrony. W budynku są podziemne miejsca garażowe. Ponieważ jest wtórny rynek tych miejsc, więc prawdopodobnie można sobie kupić jeśli ktoś ma taką potrzebę. Mieszkanie jest doskonale usytuowane komunikacyjnie: w sąsiedztwie osiedla jeździ kilkanaście autobusów (jest pętla autobusowa) a w najbliższym czasie będzie jeździł również tramwaj (na drugą stronę Wisły). Z osiedla można wyjść na wschód (dalsze wyjście) i na zachód (bezpośrednio przy budynku 56). Przy wyjściu na zachód bezpośrednio przy ulicy znajdują się sklepy spożywcze (TopMarket i Babilon), przychodnia NFZ, miejsce zabaw dla dzieci (Kącik Maluszka) a także kawałek dalej pizzeria Telepizza i inne restauracje. Z drugiej strony osiedla (300m) bardzo dużo różnych sklepów, kwiaciarnia, żłobek, banki, weterynarz, przedszkole, cukiernia, poczta, studio kosmetyczne, a także rowery Veturilo. W odległości 1 km duże Centrum Handlowe Galeria pod Dębami. W odległości 1,3 km drugie Centrum Handlowe Galeria Odkryta oraz Biedronka a także wiele innych sklepów. Bardzo blisko do Mostu Północnego – równo 3 km, jest bezpośrednie połączenie i wjazd – nie trzeba dojeżdżać do Modlińskiej. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie nadaje się do natychmiastowego zamieszkania (w tej chwili jest wynajmowane). Jeśli ktoś szuka czystego, bezpiecznego i ekonomicznego rozwiązania z doskonałą infrastrukturą w okolicy, to moje mieszkanie optymalnym rozwiązaniem. Czynsz wynosi ok 400 zł / miesiąc z tym, że zawiera w sobie koszt ogrzewania.

Zalety:

– jasne i czyste, słoneczne

– bezpieczne (drzwi, ochrona, monitoring, zamknięte osiedle, domofon, kody na furtkach)

– łatwy dostęp (pierwsze piętro)

– bardzo dobra komunikacja (autobusy, tramwaj, 3 km do Mostu Północnego)

– doskonała infrastruktura (w zasadzie wszystko w zasięgu krótkiego spaceru)

– korzystna cena

– dostępne od razu

(126-1933)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl