Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1934-5Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 320 000 zł. Blok na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie przytulne, ciche i jasne.

 

Rozkład pomieszczeń:

salon + sypialnia + osobna kuchnia + łazienka + wc + przedpokój + balkon.

 

Mieszkanie jest dwustronne ? pokój dzienny i sypialnia są na wschód, kuchnia – na południe. Ustawna kuchnia. Meble, stanowiące elementy stałej zabudowy, zostają bez dopłat. Kuchnia wyposażona w lodówko-zamrażarkę Electrolux, kuchenkę gazowo-elektryczną Bosch i zmywarkę Bosch 45cm (w pełni zintegrowaną). Pokój dzienny z balkonem z widokiem na piękną brzozę. Do mieszkania przynależy udział w pomieszczeniu gospodarczym, wspólnym dla właścicieli kilku mieszkań w bloku. Przy wejściu do klatki znajduje się szeroki podjazd dla wózków i osób niepełnosprawnych. W bloku znajduje się nowoczesna winda. Dostępne sieci TV i internet. Na terenie osiedla znajduje się zamknięty plac zabaw dla młodszych i starszych dzieci, dostępny tylko dla mieszkańców. 400 m od osiedla znajduje się malowniczy wał wiślany, który jest świetny do rodzinnych spacerów, przejażdżek rowerowych oraz wyjść do barów nad Wisłą. Naprzeciwko osiedla znajduje się dobrze zaopatrzony sklep osiedlowy, czynny 7 dni w tygodniu. Blisko osiedla znajdują się przystanki autobusowe. Dobre połączenie z metrem – do stacji Młociny 10 min. autobusem. W niedalekiej przyszłości tramwaj. Niedaleko znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe, płatne dodatkowo 15.000 pln. (126-1934)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl