Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1941-2Na sprzedaż śliczne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,20 m2 położone na II piętrze, 4-kondygnacyjnej kamienicy, na dzielnicy Górny Mokotów, w Warszawie za cenę 377 000 zł. Wyjątkowe mieszkanie z dusząm, ale w nowoczesnej aranżacji, bezpośrednio po gruntownej przebudowie i dokładnym remoncie, dębowy parkiet. Ciekawe, nowoczesne oświetlenie. Mieszkanie o wys. 2,85 m.

 

Rozkład pomieszczeń:

salon + sypialnia + łazienka

 

Mieszkanie z dużą piwnicą. Stan techniczny – idealny , liczniki wodne – z odczytem radiowym, liczniki gazu i prądu – poza mieszkaniem. Klatka schodowa po remoncie, z rozprowadzonymi kablami TV i Internet. Doskonała komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, 4 minuty spacerem do stacji metra, 3 minuty do Polskiego Radia, 4 minuty do Telewizji na Woronicza, 80 metrów do autobusu połączenie z biurowym zagłębiem ? Służewiec. W najbliższej okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, kawiarnie, teatr, tereny zielone-aktywny relaks w pobliskim parku. Całość wykończona i gotowa do wprowadzenia. Serdecznie polecam i zapraszam. (126-1941)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl