Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2038-4Na sprzedaż ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,50 m2 położone na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 274 000 zł. Mieszkanie wykończone. Spokojne, zamknięte, strzeżone osiedle. Blok z windą. Ciche i dobrze doświetlone. Okna wychodzą na dwie strony – salon i kuchnia – wschód, sypialnia – zachód. Tylko 3 mieszkania na piętrze w jednej klatce. Możliwość łatwej przebudowy i oddzielenia kuchni od salonu. Wysoki standard wykończenia. Na podłodze parkiet drewniany, a w części kuchennej oraz w łazience gres.

 

Rozkład pomieszczeń: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + garderoba + przedpokój + balkon.

 

Miejsce parkingowe w obrębie osiedla wliczone w cenę sprzedaży. Obok bloku znajduje się plac zabaw. W bliskiej okolicy: sklep spożywczo-przemysłowy, piekarnia, fryzjer, kosmetyczka i pralnia, prywatne przedszkole, przychodnia. W odległości ok. 800 metrów od osiedla apteka, poczta, kawiarnia, przedszkole, kwiaciarnia i delikatesy. W odległości ok. 1 km szkoła podstawowa i gimnazjum oraz pizzeria-restauracja. Zielona okolica – idealna dla osób lubiących aktywnie spędzać czas – trasy rowerowe, biegowe (10 kilometrowa ścieżka nad kanałem Żerańskim prowadząca nad Zalew Zegrzyński). Komunikacja: bezpośrednie autobusy do pętli na Żeraniu, PKP Żerań, dworca Warszawa Wschodnia, dworca Warszawa Wileńska. Czynsz 400 pln. (126-2038)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl