Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2027-9Na sprzedaż ładne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 1985 roku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 450 000 zł. Mieszkanie z 2 piwnicami, parkingiem strzeżonym, osiedlowym, miejscem przed blokiem na auta. Mieszkanie bardzo słoneczne, tylko kuchnia na wschód, reszta południe (salon i sypialnia) i zachód (2 pokoje).

 

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 3 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

 

Piękne osiedle z mnóstwem zieleni i wałem wiślanym. Super komunikacją – do Centrum warszawy 20 min. Doskonały dojazd autobusem lub tramwajem nowym mostem Północnym do stacji metra Młociny. Blisko: przystanki, szkoła i przedszkole, gimnazjum oraz liceum, więc mieszkanie będzie idealne dla rodziny z dziećmi, ale i nie tylko, bo idealne również na inwestycje np. pod wynajem. Bazarek, supermarkety i sklepy spożywcze, place zabaw, ścieżki rowerowe, basen – wszystko na wyciągnięcie ręki. Czynsz ok.- 700 zł. Liczniki na wodę. Wszystkie instalacje wymienione przez administrację. Mieszkanie do wprowadzenia lub odświeżenia w zależności od potrzeb. Udostępnione w czasie do 4 miesięcy. (126-2027)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl