Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Ochota

2 października 2014

126-2012-1Do sprzedaży śliczne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 560 000 zł. Mieszkanie z duszą tuż przy Parku Szczęśliwickim, na zamkniętym osiedlu z ładnie zagospodarowaną zielenią. Mieszkanie z tarasem. Miejsce postojowe w garażu pod budynkiem w cenie lokalu.

 

Rozkład pomieszczeń: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + wc + przedpokój

 

Osiedle strzeżone i monitorowane. Doskonała komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, autobus, tramwaj. Blisko do Śródmieścia, Woli, Mokotowa. W najbliższej okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, kawiarnie, teatr, tereny zielone – aktywny relaks w pobliskim parku. Całość wykończona i gotowa do wprowadzenia. Serdecznie polecam i zapraszam. (126-2012)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl