Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie 2 pokoje

5 października 2014

126-2065-6Na sprzedaż bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 299 000 zł. Mieszkanie rozkładowe, funkcjonalne, wykończone na wysoki standardzie z zabudowanymi szafami na wymiar, kuchnia wykonana na wymiar, sprzęt AGD, gotowe do wprowadzenia.

 

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

 

Na podłogach panele i terakota, zabudowa z karton gipsów plus kamień. Mieszkanie znajduje się z dala od wewnętrznej ulicy osiedla, w bliskim sąsiedztwie trasy S7 (15min. do Centrum). W pobliżu cztery linie autobusowe, 300m do przystanku. Teren osiedla ogrodzony, monitorowany z ochroną, ładnie zagospodarowane dziedzińce i place zabaw dla dzieci. Budynki dwupiętrowe z przestrzennymi klatkami schodowymi. Miejsce postojowe na zewnątrz. W bliskim sąsiedztwie sklepy oraz duże centrum handlowe M1 oraz Atrium Targówek. Zapraszamy do obejrzenia. (126-2065)

 

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

 

Kontakt:

 

Tel. +48 508 388 277

 

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl