Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie sprzedaż

8 października 2014

126-2085-4Do sprzedaży spokojne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 525 000 zł. Mieszkanie bezpośrednio prze stacji metra Stare Bielany . Atrakcyjna lokalizacja pod względem infrastruktury- przedszkola, szkoły, szpital, sklepy, las bielański, lokalny bazar. Lokal usytuowany na poddaszu przedwojennej kamienicy z pięknym widokiem na osiedle domków jednorodzinnych, ulice z latarniami i plac Konfederacji. Stan techniczny budynku, wymienione piony centralnego ogrzewania oraz wodno-kanalizacyjne, wymieniony cały dach. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje w lokalu, w tym elektryczna, centralnego ogrzewania. W trakcie remontu dachu wymieniony sufit oraz izolacja dachu. Mieszkanie w pełni wyposażone. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-2085)

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl