Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie sprzedaż

12 października 2014

126-2126-5Na sprzedaż 2-poziomowe, ładne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 575 000 zł. Mieszkanie na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie bardzo wygodne, przestronne, jasne – okna wschód/zachód.

Rozkład pomieszczeń:

POZIOM 1: salon + kuchnia + aneks jadalny + wc + przedpokój + balkon.

POZIOM 2: 3 sypialnie + łazienka z wc + holl z głęboką szafą wnękową.

Dwie sypialnie posiadają wyjście na wspólny taras, trzeci posiada osobny balkon. W cenie wyodrębnione miejsce w garażu podziemnym – w dobrym położeniu, dodatkowo można przypiąć rowery. Dodatkowo komórka lokatorska w poziomie garażu – idealne miejsce magazynowe ze względu na znaczną wysokość pomieszczenia. Mieszkanie ciepłe i ciche. W bezpośrednim pobliżu zagospodarowany park z infrastrukturą sportową, placem zabaw dla dzieci, oraz las – idealne miejsce do spacerów. Blisko do pętli autobusowej Nowodwory, w pobliżu sklepy, przychodnia, usługi. Sugerowana cena sprzedaży 575 000 zł. Zapraszamy do obejrzenia. (126-2126)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl