Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

10 października 2014

126-2154-1Do sprzedaży słoneczne, spokojne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 390 000 zł. Mieszkanie na osiedlu Leśnym, tuż przy Fortach Bema. Mieszkanie w pełni wykończone. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + balkon.

Budynek w wykończony w bardzo wysokim standardzie. Osiedle ogrodzone, strzeżone i świetnie zagospodarowane. Wokół bardzo dużo terenów zielonych do spacerowania, biegania itp., także boisko do piłki siatkowej, nożnej. W parku ścieżki rowerowe, alejki spacerowe, place zabaw, park linowy nad fosą. W pobliżu: Lidl, centrum handlowe Wola Park, CH Carrefour Bemowo; apteka; sklepy spożywcze, dobra komunikacja (obok przystanek autobusowy). Serdecznie zapraszam. (126-2154)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl