Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Mokotów

19 października 2014

126-2266-2Na sprzedaż słoneczne, duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m2 położone na II piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 609 000 zł. W prestiżowym budynku SM DEMBUD przy ul. Czerniakowskiej. Budynek jest wycofany z linii ulicy, co powoduje cisze, widoki i lepsze nasłonecznienie. Wysoki standard wykończenia, przeszklona klatka schodowa, winda i ochrona. Mieszkanie umeblowane, może zostać sprzedane wraz z meblami. Ma bardzo dobry rozkład. Idealne też jako inwestycja pod wynajem.

Rozkład pomieszczeń: salon + kuchnia + przedpokój + sypialnia + łazienka + wc.

W mieszkaniu jest zabudowana garderoba, bardzo wygodna i przestronna, znajduje się tam pralka.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego. Doskonała lokalizacja, komunikacja z centrum i innymi dzielnicami, blisko szkoła podstawowa, przedszkola, centrum handlowe, sklepy spożywcze , punkty usługowe i gastronomiczne, centrum handlowe, park, restauracje, przychodnia. Bliska odległość do centrum, w pobliżu Park Łazienkowski. Serdecznie polecam i zapraszam. (126-2266)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl