Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Białołęka

27 października 2014

126-2289-4Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 położone na I piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 295 000 zł. Mieszkanie z balkonem. Mieszkanie całkowicie wykończone i wyposażone w dobrym standardzie. Bardzo korzystne usytuowanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Osiedle bardzo zadbane, dostosowane dla osób niepełnosprawnych – windy zewnętrzne i wewnętrzne. Bardzo bezpieczna okolica, wjazd na osiedle mają tylko osoby posiadające miejsce parkingowe/garażowe.

Rozkład pomieszczeń: salon + sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka + balkon.

Drzwi wejściowe antywłamaniowe z podwójnym zamkiem (GERDA). Drzwi wewnętrzne drewniane z przeszkleniem z szyby mlecznej, bezpiecznej. Kuchnia w pełni wyposażona, meble wykonane na wymiar w zabudowie stałej z wbudowanym sprzętem AGD. Meble zamawiane na wymiar: wnękowa szafa przesuwna w mniejszym pokoju, kompleksowa zabudowa kuchni z wbudowanym sprzętem AGD. Podłogi: deska barlinecka, jesionowa, gres polerowany i strukturalny (Paradyż). Ściany: gładzie gipsowe, gres polerowany, glazura. W cenę mieszkania wliczone jest całe wyposażenie. Sugerowana cena sprzedaży – 295 000 zł. Zapraszamy do obejrzenia. (126-2289)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl