Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

27 października 2014

126-1525-4Do sprzedaży ładne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,60 m2 położone na IV piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 1990 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 440 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– jadalnia

– łazienka

– wc

– garderoba.

Rozkład pomieszczeń wsch.-zach. Do mieszkania przynależy też balkon oraz piwnica. Ogromną zaletą mieszkania są nowe, plastikowe okna wraz z nowymi parapetami, po wymianie w całym mieszkaniu. Ponadto zostały wymienione na nowe wszystkie drzwi wraz z futrynami. Łazienka i WC są po całkowitym remoncie, który odbył się pod koniec 2013r. Podłogi w pokojach i garderobie wyłożone są mozaiką. W przedpokoju, jadalni oraz kuchni znajduje się terakota. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Budynek w 2012r. został ocieplony, jest po remoncie elewacji. Nieruchomość jest idealna dla rodziny z dziećmi. Położona jest w części budynku, oddalonej od głównej ulicy. W pobliżu są przedszkola, szkoły, sklepy, restauracje, basen, kino, kręgielnia, poczta i in. Olbrzymim atutem jest doskonałe połączenie z Centrum. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa. Łatwo i szybko można też dojechać do stacji metra. Zapraszam na rekonesans. Cena do negocjacji. (126-1525)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 605 838 828

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl