Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

28 października 2014

126-1623-1Do sprzedaży komfortowo urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na IV piętrze budynku, na prestiżowym osiedlu apartamentowców, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 540 000 zł. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– aneks kuchenny

– łazienka

– przedpokój

– 2 sypialnie

– garderoba

– loggia

– komórka lokatorska

Do ceny mieszkania należy doliczyć miejsce parkingowe pod budynkiem płatne dodatkowo 30 000 zł. W samym budynku znajduje się recepcja i holl dla gości oraz przestronna sala dla mieszkańców, wyposażone tak, aby można było tam spędzić wolny czas, czy też zorganizować przyjęcie (sofa, fotele, TV, osobne WC i kuchnia). Osiedle ogrodzone i monitorowane, na terenie place zabaw dla dzieci i siłownia. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z Centrum, bliskość ośrodków użyteczności publicznej (TESCO, Media Markt, Ratusz, szkoły, przedszkola). Zachęcam i zapraszam do oglądania! Zachęcam i zapraszam do oglądania. Istnieje możliwość negocjacji ceny. (126-1623)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 452

e-mail: d.dymczak@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl