Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Mokotów

28 października 2014

126-2330-4Do sprzedaży bardzo ładne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na I piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 440 000 zł. Budynek z 2007 r, ogrodzone osiedle. Okna wychodzą na zielone patio – ostoja spokoju w sercu miasta. Osiedle jest bardzo zadbane, czyste i dobrze zarządzane. Spokojna okolica, sympatyczne sąsiedztwo, bogata infrastruktura, ścieżki rowerowe do centrum i Powsina. Możliwość przechowywania rowerów w wózkowni na parterze. Możliwość zakupu mieszkania z garażem 30 tys.

Rozkład pomieszczeń: salon + aneks + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon.

Doskonała komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Warszawy – Łazienki Królewskie w zasięgu spaceru, bezproblemowy dojazd do centrum, świetne miejsce startowe samochodem w każdym kierunku. W najbliższej okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, kawiarnie, tereny zielone-aktywny relaks w pobliskim parku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Serdecznie polecam i zapraszam.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl