Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2446-4Do sprzedaży 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,60 m2 położone na VI piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Praga, w Warszawie za cenę 630 000 zł. Mieszkanie na warszawskim Gocławiu, z dwoma niezależnymi dużymi balkonami, w bardzo dobrej cenie. Mieszkanie jest widne, słoneczne i bardzo ciepłe. Można wykonać remont lub wprowadzić się od razu.

Rozkład pomieszczeń: salon + jadalnia + sypialnia + 2 małe pokoje + kuchnia + łazienka + wc.

Na podłogach drewniana mozaika, okna plastikowe i duże, pojemne szafy. Mieszkanie ma ogromny potencjał aranżacyjny – można zmienić układ pomieszczeń i wydzielić 4 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym. Blok z monitoringiem, w całości odnowiony i ocieplony. W pobliżu bloku znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, sklepy spożywcze, bazarek, apteki. Świetne połączenie komunikacyjne z centrum miasta i pozostałymi dzielnicami. Zapraszam do oglądania. (126-2446)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 453

e-mail: a.durakiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl