Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2676-2Do sprzedaży słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na VIII piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1970 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 339 000 zł. Mieszkanie z księgą wieczystą tuż przy metrze Słodowiec.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– balkon

– kuchnia

– łazienka z wc

– przedpokój

Mieszkanie z piwnicą. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wyremontowana łazienka z glazura i terakota. Duża i jasna kuchnia z glazurą i terakotą. Parkiet w pokoju I i przedpokoju, nowa wykładzina w pokoju II. Pozostawienie mebli do uzgodnienia. Czynsz ok 437 PLN za 2 osoby (w tym zaliczka na wodę i ogrzewanie). Możliwość parkowania samochodu na parkingu społecznie strzeżonym – koszt 53 PLN/m-c. Darmowy parking dostępny przy budynku. Budynek ocieplony, po wymianie instalacji grzewczej wraz z grzejnikami, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej i gazowej. Zadbana klatka, domofon w drzwiach wejściowych. Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej: Metro Słodowiec, linie tramwajowe Park Kaskada i Park Olszyna, linie autobusowe Park Kaskada. Okolica zielona i spokojna: blisko Park Olszyna, plac zabaw i ujęcie wody Oligoceńskiej. Pełna infrastruktura socjalna: apteka, sklep Biedronka, Carrefour Express na przeciwko (120m), kompleks sportowo-rekreacyjny i klub fintess, przychodnia, przedszkole, szkoła podstawowa, biblioteka i kościół. Niedaleko także gimnazjum i szkoła średnia, posterunek policji i restauracja. (126-2676)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl