Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2491-5Na sprzedaż spokojne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1937 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 880 000 zł. Mieszkanie znajduje się między Placem Inwalidów a parkiem Żeromskiego.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 3 sypialnie

– kuchnio-jadalnia

– łazienka

– przestronny korytarz

– balkon

Do każdego pomieszczenia wejście z korytarza, dodatkowo amfilada – kuchnio-jadalnia połączona dwuskrzydłowymi drzwiami z salonem. Mieszkanie śliczne, klimatyczne, zadbane, starannie zachowany charakter dwudziestolecia międzywojennego. Oryginalny parkiet, wymienione nowe okna (drewniane z oryginalnymi przedwojennymi mosiężnymi uchwytami do otwierania), marmurowe parapety. Duże możliwości aranżacyjne, np. jest miejsce na kominek i sprawny przewód kominowy. 3 piętro (ostatnie, ale jest jeszcze strych), bez windy. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Woda i ogrzewanie miejskie (nie ma piecyka gazowego). Świeżo wyremontowana klatka schodowa, w perspektywie również remont elewacji. Sąsiedzi bez zarzutu. Miejsca parkingowe w podwórzu tylko dla mieszkańców. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-2491)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl