Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2540-1Do sprzedaży oryginalne, klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1930 roku, w dzielnicy Centrum, w Warszawie za cenę 485 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

– salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój.

Mieszkanie po całkowitym remoncie (instalacje, tynki, drewniane okna, podgrzewana podłoga). Umeblowane, ze sprzętem AGD. Dużym atutem mieszkania jest jego wysokość – 360 cm. Sprawia wrażenie dużo większego i przestronniejszego dzięki. Kamienica po rewitalizacji. Doskonała lokalizacja nie tylko pod względem komunikacyjnym. Serdecznie zapraszam do oglądania. (126-2540)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 455

e-mail: m.idzikowski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl