Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2498-2Do sprzedaży ładne, zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na X piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Piaski, w Warszawie za cenę 295 000 zł. Mieszkanie blisko pętli tramwajowej, 1 km do stacji metra.

Układ pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Balkon, piwnica, miejsce parkingowe na parkingu społecznym. Stan prawny: spółdzielczo- własnościowe z KW ( grunty uregulowane) czynsz 420 zł. Mieszkanie zrobione z wielką dbałością o szczegóły ( szafy zabudowane – pełniące role garderoby) okna PCV ekspozycja płd. wsch., na podłogach panele, kuchnia wyposażona. W cenie może pozostać pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach. Budynek zadbany, dookoła dużo zieleni, ładny skwerek. W budynku wymienione wszystkie piony, instalacje CO, odnowiona elewacja. Nowe windy. W bloku na klatkach zainstalowany jest monitoring. Zapraszam na prezentację. (126-2498)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 692 345 925

e-mail: m.wisniewska@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl