Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2564-3Do sprzedaży spokojne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1979 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 480 000 zł. W mieszkaniu pierwotnie 4-pokojowym usunięta została ścianka działowa w pokojach od strony południowej (tam gdzie balkon). Istnieje możliwość ponownego wstawienia ścianki.

Rozkład pomieszczeń:

– salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– wc

– przedpokój.

W sypialni w oknach założone są zielone rolety mocno kryjące, w salonie – drewniane bardzo ładne żaluzje. Na kaloryferach – eleganckie drewniane osłonki. Bardzo szykowna łazienka (pistacjowa glazura i terakota z rozetami) z jackuzzi. Oddzielne wc. W sypialni zainstalowana jest klimatyzacja, z możliwością rozszerzenia instalacji na całe mieszkanie. Na podłogach w całym piękny parkiet. Ładna glazura na balkonie. W północnym pokoju znajdują się bardzo pakowne szafy wnękowe. WC i łazienka osobno. Kuchnia umeblowana z pralką i lodówką (zostają). Klatka odnowiona, budynek ocieplony domofon na zewenątrz, z kluczem. Nowa inst. elektyczna. Od str pn-parking strzeżony-społecznie – 1 miejsce parkingowe, od południa-parking osiedlowy otwarty. Osiedle Jelonki to miejsce odpoczynku i rekreacji szczególnie polecane młodym rodzinom. W okolicy znajduje się amfiteatr, korty tenisowe, duży park, szkoła średnia, szkoły podstawowe, przedszkola, żłobek. Niedaleko jest przychodnia (ul. Czumy). W niedalekiej przyszłości u skrzyżowania ulic Powstańców Śląskich i Górczewskiej planowany przystanek metra. Blisko tramwaj, autobusy (pętla). Niedaleko Tesco. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-2564)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl