Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

14 listopada 2014

126-2563-3Do sprzedaży spokojne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na VI piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2005 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 423 000 zł. Pod budynkiem hala garażowa dostępna z windy. Budynek znajduje się na zamkniętym, chronionym osiedlu. Mieszkanie ma wydzielone strefy dzienną i nocną.

Rozkład pomieszczeń:

CZĘŚĆ DZIENNA:

salon

– aneks kuchenny

CZĘŚĆ NOCNA:

– sypialnia

– łazienka

– loggia

Kuchnia z własnym oknem, umeblowana i wyposażona. W wyposażeniu płyta ceramiczna, mikrofala, okap, lodówka, zmywarka. Łazienka wykończone w glazurze i terakocie, wyposażona w pralka. W przedpokoju dwie duże szafy wnękowe. Mieszkanie jednostronne z oknami na południowy zachód. W niedalekiej odległości urząd gminy, banki, przychodnie i gabinety lekarskie, apteka, poczta, przedszkola, szkoły, place zabaw, pralnia, salon fryzjerski i kosmetyczny, sklepy spożywcze, obiekty sportowe. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-2563)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl