Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2587-3Na sprzedaż ładne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 359 000 zł. Z okna widok na zielony Wał Wiślany.

Rozkład pomieszczeń: salon + kuchnia + 2 sypialnie + balkon + łazienka z wc + hall.

Czynsz wysokości 450 zł (w tym: ogrzewanie, gaz, fundusz remontowy, wywóz śmieci) plus zaliczka na wodę. Dostęp do ofert wielu dostawców internetu, telewizji i telefonii. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Zadbany teren, dużo zieleni, bezpieczny plac zabaw i piaskownica. Miejsca postojowe pod blokiem są nieprzypisane do mieszkań. Parkowanie jest bezproblemowe dzięki ich dużej ilości. Ponadto istnieje możliwość wykupienia miejsca w zadaszonym garażu wchodzącym w skład osiedla. W bezpośredniej okolicy przystanek autobusowy (3 minuty pieszo), sklepy i punkty usługowe, przychodnie, apteki, przedszkola i żłobki. W pobliżu liczne tereny rekreacyjne: basen, boisko, parki, skatepark a także pętla Nowodwory (8 min. pieszo)

Spokojne, zielone otoczenie – dostęp do Wału Wiślanego, dzięki czemu przyjemny relaks po pracy jest w zasięgu ręki (spacery, jazda na rowerze itp.). Zapraszamy do obejrzenia. (126-2587)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl