Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2585-3a sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 22 m2 położone na VII piętrze, w 8-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 280 000 zł. W budynku znajdują się dwie windy, w tym jedna towarowa. Okna wychodzą na południowy-wschód i południowy-zachód. Widok z okien nie jest przesłonięty innymi budynkami, dzięki czemu z jednej strony widok sięga po samo centrum Warszawy.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka z wc

– przedpokój.

Najbliższa okolica jest dobrze zagospodarowaną przestrzenią miejską ze sklepami, szkołami, komunikacją itp. Połączenie autobusowe ze stacją metra Młociny, w godzinach porannych, co kilka minut. Wyposażenie mieszkania umożliwia natychmiastowe zamieszkanie, bez dodatkowych nakładów finansowych (pozostawienie konkretnych mebli czy urządzeń – do uzgodnienia). Na podłodze w pokojach położony jest parkiet (merbau, dąb). W przedpokoju duża szafa w zabudowie. W mniejszym pokoju znajdują się szklane, przesuwane drzwi. Lokal jest objęty siecią telewizji kablowej i internetu. Zapraszamy do obejrzenia. (126-2585)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl