Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2581-3Do sprzedaży przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Choszczówka, w Warszawie za cenę 515 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– balkon

– taras

– kuchnia

– garderoba

– łazienka

– przedpokój

Kuchnia: szafki z litego drewna, lodówka w zabudowie, kuchenka indukcyjna, piekarnik elektryczny. Kuchnia oddzielna. Łazienka: szafki i wszystkie sanitariaty. Przedpokój: duża szafa rozsuwana, komoda z lustrem i wieszakami. Na podłogach w pokojach drewniana podłoga. Mieszkanie usytuowane jest w małym bloku, który jest jedynym blokiem wolno stojącym na osiedlu, z tyłu osiedla co sprawia, że mieszkanie jest bardzo ciche. Drewniane okna, widok na zieleń i zabudowę jednorodzinną. Blisko komunikacja ztm, pkp, sklepy, apteki i szkoły a także las. W cenie komórka lokatorska i miejsce garażowe pod blokiem. Sugerowana cena sprzedaży – 515 000 pln z komórką i garażem. Zapraszamy do obejrzenia. (126-2581)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl