Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2579-4Na sprzedaż gustowne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone na VII piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 1960 roku, w dzielnicy Saska Kępa. Mieszkanie bardzo ustawne, częściowo umeblowane. Blok z cegły. Okna na stronę zachodnią, ze wspaniałym widokiem (panorama Warszawy i Stadion Narodowy).

Układ pomieszczeń:

salon

– aneks kuchenny

– łazienka

– sypialnia

– przedpokój.

Mieszkanie ciche, w zielonej okolicy, doskonała komunikacja (5 minut do centrum Warszawy). W okolicy szkoły, przedszkola, sklepy ? w tym samym budynku mieści się sklep spożywczy i apteka. Ogrodzone, zamykane podwórze z terenem zielonym. W budynku w zeszłym roku wymieniane rury i instalacja CW/CO. Cena do negocjacji. Polecam i zapraszam do oglądania. (126-2579)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 453

e-mail: a.durakiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl