Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Ursus

26 listopada 2014

126-2653-2Do sprzedaży jasne, spokojne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na III piętrze, w 5-piętrowym budynku z 2004 roku, w dzielnicy Ursus, w Warszawie za cenę 550 000 zł. Osiedle bez barier architektonicznych.

Rozkład pomieszczeń: salon + taras + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + hall + taras.

Winda z poziomu garażu. Miejsce garażowe pod budynkiem z możliwością wynajęcia dodatkowego miejsca postojowego. Mieszkanie w stanie idealnym, do zamieszkania. Osiedle ogrodzone, strzeżone z placem zabaw i ładnie utrzymaną zielenią. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. W całym mieszkaniu rolety zewnętrzne. Na podłodze w holu i kuchni wyłożono płytki gresowe w identycznym kolorze. W jednym pokoju oraz salonie podłogę wykończoną odpowiednio panelami oraz deską barlinecką. W sypialnie na podłodze wyłożono wykładzinę dywanową. Podłogi i ściany w łazience oraz WC wykończono płytami gresowymi, a wannę obudowano z zewnątrz mozaiką gresową. W holu oraz sypialni znajduje się szafa na garderobę wykonywana na zamówienie. W najbliższej okolicy przystanki autobusowe, poczta, punkty handlowe, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz przedszkola. Również doskonały wyjazd z osiedla w kierunku centrum czy dróg wylotowych z Warszawy. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-2653)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 720 823 600

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl