Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2665-3Do sprzedaży nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 położone na I piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 760 000 zł.

Nietuzinkowe mieszkanie, starannie wykończone w wysokim standardzie. Bardzo przestronne i funkcjonalne. Apartament utrzymany w ciepłej kolorystyce, w pełni wyposażony w nowoczesne sprzęty. Trzypokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym pietrze 7-piętrowego budynku. Okna wychodzą z jednej strony na podwórko a z drugiej na cicha ulicę wewnętrzną osiedla.

Rozkład pomieszczeń: salon + kuchnia + sypialnia + pokoju dziecięcy/gabinet + łazienka + gościnna toaleta + pomieszczenie gospodarcze + garderoba + balkon.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50.000 zł. Marina Mokotów, położona w centrum Warszawy, jest obecnie najbardziej prestiżowym projektem budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Tak, jakby w krótkim czasie w sercu warszawskiego Mokotowa wyrosło piękne i nowoczesne miasteczko. Europejskie standardy i nowy styl życia mają swój wyraz w wizjonerskim podejściu międzynarodowego zespołu projektowego. Do budowy osiedla używa się najlepszych materiałów, zatrudnia przy niej sprawdzonych i doświadczonych inżynierów i podwykonawców. Pozwala to osiągać najwyższe standardy jakościowe, odpowiadające rozwiązaniom światowym. Projekt Mariny Mokotów realizowany jest z wielkim rozmachem i klasą. Działkę osiedla w 60% zajmują parki i jezioro, zaprojektowane specjalnie dla mieszkańców Mariny. Jezioro ma ciche zatoki delikatnie stapiające się z parkiem. Ścieżki wijące się pośród mostków, wysp, fontann i kaskad tworzą wyjątkową atmosferę, którą urozmaicają malownicze ławki i pergole. Luksusowe budynki i domy toną w zieleni. Na terenie osiedla znajdują się m. in.: sklepy spożywcze i z alkoholami, restauracja, kawiarnia, klinika stomatologiczna, pralnia, fryzjer, biuro podróży, bank, przedszkole, liczne place zabaw. Całodobowa ochrona i monitoring zapewniają bezpieczeństwo a trzy bramy wjazdowe wygodę mieszkańcom i gościom Doskonała lokalizacja, komunikacja do centrum i innych dzielnic. Serdecznie polecam i zapraszam. (126-2665)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl