Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Praga

30 listopada 2014

126-2722-1Do sprzedaży komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone na XV piętrze, w 17-kondygnacyjnym wieżowcu z 1982 roku, w dzielnicy Praga Południe, w Warszawie za cenę 435 000 zł. Dwa duże okna skierowane na stronę wschodnio-południową. Mieszkanie wyróżnia niesamowity widok na panoramę Warszawy.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– aneks kuchenny

– 2 sypialnie

– balkon

– łazienka

– wc

przedpokój.

Przy wejściu przestronna garderoba 4m. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. W zimie ciepło, okna szczelne. Wbrew opinii wcale nie wieje bardziej niż na niższych piętrach, a widok z balkonu jest unikalny i piękny. Wszystkie instalacje wymienione. Blok czysty, przy wejściu portiernia, trzy windy. Sąsiedzi na piętrze spokojni, mili. Okolica spokojna, zielona. W najbliższym sąsiedztwie dwie przychodnie, apteka, poczta, przedszkole, szkoła, siłownia itd. Sklep spożywczy, warzywniak na parterze budynku. Okolica doskonale skomunikowana z centrum (10 min), oraz innymi częściami Warszawy (tramwaje, autobusy z Ronda Wiatraczna). W przyszłości planowana stacja metra. Parking pod blokiem. W osiedlu ogrodzony plac zabaw. Zapraszam do oglądania. (126-2722)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 453

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl