Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2788-2Do sprzedaży słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1986 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 470 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 3 sypialnie

– przedpokój

– balkon

– kuchnia

– łazienka

Do remontu jest łazienka i ubikacja – wszystko funkcjonuje, były wymieniane rury, jednak kafelki, farba, to wszystko jest od nowości. Balkon jest oddzielny dla każdego mieszkańca i tak skonstruowany, że można mieć trochę prywatności dla siebie. Parking zlokalizowany tuż przed blokiem, zapewnione miejsce przed samą klatką. Jest to stare budownictwo, jednak mieszkanie jest po częściowym(większościowym) remoncie. 4 pokoje, łazienka, ubikacja, kuchnia, duży przedpokój z korytarzykiem, balkon oraz piwnica, także pomieszczeń jest dużo. Bardzo dobra komunikacja miejska,mili sąsiedzi. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-2788)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl