Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2803-10Do sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone na V piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1997 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 399 000 zł. Mieszkanie po remoncie – możliwość przerobienia na 3 pokoje. Plastikowe okna wychodzą na stronę północną. Blok jest odremontowany, posiada ochronę (w godzinach wieczornych i nocnych), domofony, z miłym sąsiedztwem. Mieszkanie z piwnicą.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– przedpokój

– łazienka

– loggia

– kuchnia

Lokalizacja przy ulicy Górczewskiej zapewnia doskonałą komunikację: przy klatce przystanek autobusowy, niedaleko stacja PKP Koło, wzdłuż planowanej II linii metra. Dookoła sklepy, bank, apteka, kościół, punkty usługowe, przedszkola i szkoły. Trzy przystanki autobusowe od budynku znajduje sie centrum handlowe Wola Park. W pobliżu trzy parki: Park Moczydło, Park Sowińskiego oraz Park Szymańskiego, który został ostatnio na nowo zagospodarowany. Zapraszam do oglądania. (126-2803)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl