Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1321-1Do sprzedaży bardzo ładne, zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63,70 m2 położone na III piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku z 1996 roku, na Bielanach za cenę 523 000 zł. Mieszkanie przytulne, rozkładowe i słoneczne (okna wychodzą na południowo-zachodnią stronę). Łazienka, toaleta oddzielnie. W pokojach na podłodze parkiet. Słoneczny salon połączony jest zabudowaną loggią, która w lato spełnia rolę dodatkowego pokoju. Mieszkanie dwustronne z dużym potencjałem aranżacyjnym i niskim czynszem jak na takie mieszkanie obecnie wynosi 355 złotych. Mieszkanie bardzo ciche. Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże ochrona. Świetna lokalizacja. Na osiedlu dużo zielenie, a także miejsc do uprawiania sportów, jak boiska czy place zabaw dla dzieci. Niedaleko Carrefour, bazarki, przedszkola, szkoły i basen. Jest to idealne mieszkanie dla młodej rodziny z dziećmi. Znakomita lokalizacja, z jednej strony z dala od wielkomiejskiego zgiełku ulic zaś z drugiej do centrum dojedziemy zaledwie w 15 minut. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (126-1321)

Kontakt:
Tel. +48 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl