Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1351-2Do sprzedaży piękne, gustownie wykończone, wygodne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 położone na X piętrze w 10-kondygnacyjnym wieżowcu, na Mokotowie, w Warszawie za cenę 470 000 zł. Lokal w doskonałym punkcie Starego Mokotowa tuż przy stacji metra Pole Mokotowskie. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się park Pole Mokotowskie, park SGGW oraz Szkoła Główna Handlowa. Idealne zarówno do zamieszkania dla rodziny, a także jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie częściowo umeblowane.

Z okien rozpościera się piękny widok na Park SGGW i panoramę całego Mokotowa (okna południowe) a z drugiej na Pole Mokotowskie (okno zachodnie). Loggia 2 m2 – od strony południowej. Mieszkanie przebudowane, powiększone kosztem części loggi dzięki czemu uzyskało przestronną część jadalną. Po generalnym remoncie w 2005 r. (wymieniona inst. elektryczna, CO, kanalizacja, drzwi). Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, obecnie jedynie do odświeżenia (malowanie ścian). Kuchnia połączona z częścią jadalną, meble dębowe, na podłodze terrakota. W pokojach i w przedpokoju parkiet dębowy. Bardzo ładna łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica. W bloku wymieniono windy na nowe w 2013 r. Doskonała komunikacja, w pobliżu (1 min.) stacja metra, przystanki autobusowe i tramwajowe. Czynsz ok. 400 zł miesięcznie. (126-1351)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 862 453
e-mail: f.rzeczynski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl