Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1352-1Do sprzedaży bardzo ładne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 położone na II piętrze w 3-kondygnacyjnym bloku, na Mokotowie za cenę 399 000 zł. Mieszkanie jest ciche, jasne, dwustronne. Widok z balkonu na cichą i zieloną okolicę. Na podłogach dębowa mozaika. W kuchni, łazience, toalecie i na balkonie glazura. Niski czynsz – przykładowo dla 4 osób 530 zł. W czynszu m.in. FR, gaz, woda, OC, śmieci. W mieszkaniu można od razu zamieszkać, ale należałoby je odremontować (mozaika do cyklinowania, ściany do odmalowania, drzwi wewnętrzne do wymiany, 20-letnie szafki w kuchni, 20-letnie kafle w toalecie i łazience). Dobre plastikowe okna.

Rozkład pomieszczeń:
– kuchnia (6,60 m2)
– salon (19,15 m2)
– duży balkon (5 m2)
– 2 pokoje (9,90 m2 i 8,73 m2)
– łazienka (3,22 m2)
– toaleta (1,14 m2).

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4m2, z wejściem na tej samej klatce schodowej. Na każdym piętrze znajdują się tylko dwa lokale.
Blok z 1986 roku, materiał to płyta WK70, która daje duże możliwości aranżacyjne przestrzeni. Wymienione piony, budynek został ocieplony i wyremontowany.
Zadbane, kameralne osiedle z niskimi blokami i dużą ilością zieleni.
W najbliższej okolicy pełna infrastruktura ? sklepy, usługi, przedszkola, szkoły, bazarek, tereny zielone i rekreacyjne. Dobre połączenie komunikacyjne z Centrum, tuż obok miasteczko Wilanów, za osiedlem rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska.
Mieszkanie własnościowe spółdzielcze z założoną KW, bez obciążeń, od początku w jednej rodzinie. Bez problemu można przekształcić we własność hipoteczną.
Dodatkowo do sprzedania garaż ? jest to odrębne pomieszczenie w bryle budynku, na jeden samochód, narzędzia itp, w tym samym bloku co mieszkanie, o powierzchni 17m2. W garażu jest c.o., woda, oświetlenie, prąd. Do garażu prowadzi łagodny podjazd, który może służyć za dodatkowe miejsce postojowe dla drugiego samochodu. Dla garażu można założyć odrębną księgę wieczystą. (126-1352)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 862 453
e-mail: f.rzeczynski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl