Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Do sprzedaży piękne, bardzo jasne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,08 m2 położone na VII piętrze w 10-piętrowym wieżowcu, na Grochowie, Praga Południe, w Warszawie za cenę 315 000 zł. Nowe elewacje, ocieplenie, wymienione instalacje.

Rozkład pomieszczeń:
– 2 ładne pokoje (26 metrowy w kształcie litery L i mniejszy 9 m2)
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z prysznicem

Pokoje pięknie doświetlone, okna wychodzą na południowy – zachód i na mały park. Mieszkanie ładne, na podłodze ładny dębowy parkiet, w kuchni meble robione na zamówienie. Świetny punkt komunikacyjny do Ronda Wiatraczna 5 minut spacerkiem. W pobliżu punkty usługowo- handlowe, w bliskiej odległości tereny rekreacyjne, sportowe. Polecam i zapraszam do oglądania. (126-396)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 045
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl