Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1367-1Do sprzedaży słoneczne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 położone na VI piętrze w 9-piętrowym wieżowcu, na Mokotowie, w Warszawie za cenę 440 000 zł. Mieszkanie bardzo ustawne, rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód). Do lokalu przynależy balkon i piwnica.

Rozkład pomieszczeń:
– salon z wyjściem na balkon
– ustawny pokoju
– sypialnia
– odrębna, widna kuchnia
– łazienka
– osobne wc

W mieszkaniu zostały wymienione okna. Z mieszkania jest widok na obszerny, zielony skwer z placem zabaw i alejkami spacerowymi. Blok postawiony w znacznej odległości od innych zabudowań. Budynek przeszedł pełny remont z wymianą wszystkich instalacji. Ocieplenie i nowa elewacja. Winda została całkowicie wymieniona. Klatki odświeżone. W okolicy pełna infrastruktura:
– szkoły i przedszkola, – sklepy i punkty usługowe, – boiska i siłownie. Galeria Mokotów w odległości spaceru. Idealna komunikacja. Szybki dojazd do Centrum. Niedaleko wjazd na południową obwodnicę Warszawy. Serdecznie zapraszam do oglądania. (126-1367)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 862 453
e-mail: f.rzeczynski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl