Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

038-342-4Na sprzedaż ładne, 2-stronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 położone na I piętrze budynku, w Śródmieściu, w Warszawie za cenę 600 000 zł. Okna pokoi zorientowane są na południe na ul.Widok. Kuchnia widna, zorientowana na podwórze (północ). Stan mieszkania dobry po remoncie, wymaga odświeżenia. Mieszkanie ciche.

Oferta adresowana do osób, którzy chcą mieszkać w centrum stolicy, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z ciszy, spokoju i kameralności otoczenia.

Budynek z cegły, zadbany, elewacja i infrastruktura techniczna po remoncie. Teren ogrodzony, zamknięty bramą.Na przeciw znajduje się parking chroniony. W otoczeniu ścisła zabudowa śródmiejska,pełna infrastruktura bytowa i komunikacyjna (stacja metro Centrum). Mieszkanie usytuowane jest w doskonałej, prestiżowej lokalizacji. (038-342)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 22 620 49 05

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl