Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-811-6Do sprzedaży duże, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,60 m2 na III piętrze w 5-piętrowym bloku, w dzielnicy Stara Ochota, w Warszawie za cenę 450 000 zł. Budynek z cegły, z lat 50-tych, ocieplony, posiada windę i instalację domofonową.
Rozkład pomieszczeń:
– przedpokój (4,20 m2)
– 2 pokoje (19 m2 i 12,40 m2)
– widna kuchnia (11 m2)
– łazienka wraz wc (3 m2).

Wysokość mieszkania ok. 3 m. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe, słoneczne i ciche. Okna nowe, plastikowe wychodzą w kierunku wschodnim (kuchnia i mały pokój) na zielone otwarte od południa podwórze ze starym drzewostanem, a na zachód (duży pokój) na cichą ślepą ulicę Kaliską.
Wjazd samochodu na podwórko tylko dla mieszkańców. Wszystkie piony instalacyjne w budynku i instalacje w mieszkaniu są wymienione na nowe. W pokojach na podłodze jest parkiet bukowy. W kuchni i łazience na ścianach glazura, a na podłodze gres. W małym pokoju szafy w ścianach. Drzwi zewnętrzne metalowe, antywłamaniowe z zamkiem Gerda. Do mieszkania przynależy piwnica. W budynku jest sieć TV i internetowa firmy UPC. Atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja blisko Placu Narutowicza. Komunikacja miejska zapewnia sprawny i szybki dojazd do centrum i każdego innego miejsca w Warszawie. W okolicy doskonale rozwinięta sieć usługowo-handlowa. (126-811)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl