Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1414-3Do sprzedaży ładne, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 74 m2 położone na IX piętrze w 10-kondygnacyjnym wieżowcu, na Bemowie, w Warszawie za cenę 420 000 zł. Z okien piękne widoki (z jednej strony na wschód, w stronę centrum, gdzie widać Warszawskie biurowce i Pałac Kultury, z drugiej strony na zachód, gdzie cały rok widać zachody słońca). Bardzo niski czynsz ok. 600 zł za 3 osoby z funduszem remontowym, zaliczkami na wodę oraz centralne ogrzewanie.

Rozkład pomieszczeń:
– 4 pokoje
– łazienka
– wc
– duży balkon
– piwnica.

Mieszkanie bardzo widne i ciepłe. Za oknami bardzo zielono, dużo drzew i krzewów. Blok oddalony od ruchliwych ulic. W bardzo bliskiej odległości szkoła podstawowa, żłobek i przedszkole, również zaraz obok przychodnia i apteki. Tylko dwa mieszkania na piętrze! Sąsiedzi bardzo spokojni.
Dużo miejsc do parkowania samochodu wokół bloku. 50 m od bloku ujęcie wody oligoceńskiej, bardzo blisko sklepy, kościół, komunikacja. Zapraszam na rekonesans. (126-1414)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 605 838 828
e-mail: k.panas@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl