Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1427-2Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie o pow. 289 000 zł położone na I piętrze w 5-kondygnacyjnej kamienicy, w prestiżowej części Starego Żoliborza za cenę 289 000 zł. Lokum położone w budynku z cegły (1957 r.). Mieszkanie z balkonem, spiżarką, łazienką i przynależną piwnicą. Budynek zarządzany przez prężną Wspólnotę – wymienione przyłącza wodno-kanalizacyjne, CO, elektryka, doprowadzona instalacja CW (trwa likwidacja piecyków), zaplanowane dalsze remonty wraz z instalacją windy. Mieszkanie do remontu, dla mniej wymagających wystarczy odświeżenie. Okna PCV, na podłogach w pokojach i przedpokoju parkiet przykryty wykładziną, w kuchni deski (podłogi do cyklinowania). Łazienka z kabiną prysznicową, pralkę można zainstalować w przylegającej do łazienki spiżarce. W przedpokoju pakowna szafa wnękowa.
W mieszkaniu może pozostać pełne umeblowanie. Oferta godna polecenia – zapraszam. (126-1427)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 692 345 925
e-mail: m.wisniewska@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl