Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1421-9Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na parterze, w 4-kondygnacyjnym bloku z 1959 roku za cenę 369 000 zł. Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu. Wszechstronne i wygodne. Całkowite umeblowanie w cenie mieszkania.

Rozkład pomieszczeń:
– duży pokój
– 2 niezależne sypialnie
– kuchnia
– łazienka

Duży pokój dzienny przechodni z wyjściem na balkon. Balkon w zabudowie z widokiem na okolicę. Kuchnia widna, urządzona nowocześnie, z kuchenką elektryczną oraz lodówką i zmywarką w zabudowie. Łazienka po generalnym remoncie, po wymianie wszystkich podłączeń. Drzwi zewnętrzne wymienione na antywłamaniowe wysokiej klasy. W pobliżu bardzo ładny plac zabaw wraz z mini skateparkiem, park Moczydło oraz przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie.
W bliskiej okolicy duża dostępność sklepów wszystkich branży.
Bardzo dobre połączenia komunikacyjne do centrum miasta (autobusy, tramwaje, pociąg). Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez wnoszenia nakładów finansowych.
Cena do rozsądnej negocjacji. Gorąco polecam. (126-1421)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 508 388 277
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl