Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-822-2Do sprzedaży rewelacyjne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 położone na I piętrze 5-kondygnacyjnego budynku, w samym sercu Warszawy za cenę 459 000 zł. Mieszkanie dwustronne, okna większego pokoju – 19 mkw. – wychodzą od strony ul. Marszałkowskiej, a z mniejszego – 12 mkw. – od cichego podwórza. Lokal jest wysoki (280 cm), ma zachowaną oryginalną podłogę w bardzo dobrym stanie. Odświeżenia wymaga oddzielna kuchnia o pow. 7 mkw. Łazienka o pow. 3 mkw. W cenie piwnica. Budynek położony na osiedlu zamkniętym z monitoringiem. Budynek usytuowany dosłownie w centrum miasta, stąd też wszelkie możliwe środki komunikacji miejskiej w zasadzie tuż obok. Dzięki swej lokalizacji mieszkanie doskonale nadaje się również na biuro. W pobliżu metro, przystanki autobusowe i tramwajowe, sklepy, banki, kino. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (126-822)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl