Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Exif_JPEG_PICTURENa wynajem piękne, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 położone na IV piętrze w 6-piętrowym bloku, na Woli, w Warszawie za cenę 2 700 zł/m-c. Do mieszkanie przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, położony na ostatniej kondygnacji w nowym budynku mieszkalno-usługowym.
Mieszkanie jest nowe.

Rozkład pomieszczeń:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka (kabina prysznicowa) z wc
– duża loggia.
Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD, klimatyzacja. Wykończenie lokalu i wyposażenie w wysokim standardzie. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Doskonała lokalizacja w centrum biurowym Warszawy (w pobliżu budowanego kompleksu Warsav Spire), pełna infrastruktura bytowo-usługowo-komunikacyjna. Wynajem na min. 1 rok, kaucja 1 czynsz najmu. Polecamy dla singla lub pary lubiących centrum miasta i korzystających z jego uroków. (038-323)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 22 620 49 05
Tel. +48 602 667 958

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl